Умови повернення

ПОВЕРНЕННЯ

Заміна або повернення товару згідно із Законом «Про захист прав споживачів», відбувається впродовж 14 днів від дня здійснення (оплати) покупки за умови, що товар не використовувався і не має пошкоджень.

Загальні умови для оформлення повернення:

Повернення товару ви зможете здійснити протягом 14 днів з моменту отримання. Будь ласка, зверніть увагу, що речі, які вже носили чи прали, вироби, де була відірвана етикетка, або вироби, що були уживані, з видимими пошкодженнями, плямами, магазин прийняти не зможе! Тому завжди перевіряйте своє замовлення. Переконайтеся, що вам доставили саме те, що ви замовляли. Якщо зовнішній вигляд товару вам не сподобався, ви можете відразу ж відмовитися від покупки - погодьтеся, це в будь-якому випадку простіше, ніж потім повертати замовлення самостійно. Однак, якщо ви виявили брак або сталася помилка при оформленні замовлення (ви отримали не той товар), будь ласка, не турбуйтеся, ми здійснимо обмін або повернення товару за свій рахунок. 

Терміни отримання повернення та оплати, на жаль, залежать не тільки від нас. Зі свого боку, ми зробимо все можливе, щоб прискорити цей процес.

З усіх питань, пов'язаних з поверненнями, ви зможете зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом. Ми завжди раді допомогти вам!

  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).
До товарів які не підлягають обміну, або поверненню відносяться:
1. Продовольчі товари.
2. Лікарські засоби.
3. Предмети сангігієни.
4. Фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір.
5. Корсетні товари.
6. Парфюмерно-косметичні вироби.
7. Перо-пухові вироби.
8. Дитячі іграшки м’які.
9. Дитячі іграшки гумові надувні.
10. Зубні щітки.
11. Мундштуки.
12. Апарати для гоління.
13. Помазки для гоління.
14. Гребінці, гребені та щітки масажні.
15. Сурдини (для духових музичних інструментів).
16. Скрипкові підборіддя.
17. Рукавички.
18. Тканини.
19. Тюлегардинні і мереживні полотна.
20. Килимові вироби метражні.
21. Білизна натільна.
22. Білизна постільна.
23. Панчішно-шкарпеткові вироби.
24. Товари в аерозольній упаковці.
25. Друковані видання.
26. Лінійний та листовий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, наличник), плитні матеріали (деревноволокнисті та деревностружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем (замовником).
27. Аудіо-, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом.
28. Вироби з натурального та штучного волосся (перуки).
29. Товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування т. д.).
30. Інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо).
31. Ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

To top